CONSILIUL DIRECTOR

Presedinte Mihai Iulian VISAN
Vicepresedinte Adriana MACRI
Membru Nicolae Valentin VLADUT
Membru Bibiana Dolores STANCIULOV
Membru Cristina Angela MARIUT
ADERATI LA PLATFORMA TEHNOLOGICA NATIONALA "FOOD4LIFE"
(descarcati formularul de aderare)



(click pentru marire)

Va asteptam alaturi de noi!

Nr. crt Membru Tip membru Persoana de contact
1 Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Bioresurse Alimentare- IBA Bucureşti Membru fondator Adriana Macri
adriana.macri@yahoo.com
2 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Ştiinţe Biologice Bucuresti Membru fondator Alina Butu
alina_butu@yahoo.com
3 Institutul Naţional de Cercetare-Dezvoltare pentru Maşini Agricole – INMA, Bucuresti Membru fondator Valentin Vladut
vladut@inma.ro
4 Universitatea de Medicina si Farmacie „Iuliu Haţeganu” Cluj Napoca Membru fondator Doina Miere
doinamiere@yahoo.com
5 Universitatea „Dunărea de Jos” Galaţi Membru fondator Anca Nicolau
Anca.Nicolau@ugal.ro
6 Universitatea de Ştiinţe Agricole si Medicina Veterinara a Banatului din Timişoara Membru fondator Teodor Trasca
teodortrasca@yahoo.com
7 Universitatea „Ştefan cel Mare” din Suceava Membru fondator Adriana Dabija
dadianadabija@yahoo.com
8 Universitatea din Oradea Membru fondator Simona Vicas
sim_vicas@yahoo.com
9 Transapicola S.R.L. Livezeni Membru fondator Dan Iosif
transapicola@clicknet.ro,
danmj64@gmail.com
10 Expergo Business Network S.R.L. Bucuresti Membru fondator Catalin Bilbie
catalin@expergo.ro
11 Management Objectives S.R.L. Bucuresti Membru fondator Cristina Mariut
cristina.mariut@velpitar.ro
12 Sonimpex Topoloveni S.R.L. Membru fondator Bibiana Stanciulov
sonimpex.magiun@gmail.com
13 Wega Invest S.R.L. Valcele Membru fondator Silviu Manole
wega@cosys.ro
14 All Cert Systems S.R.L.Bucuresti Membru fondator Anna Popa,
Alina Deaca
alina.deaca@allcert.ro
anna_lohin@floyd.ro
15 Hofigal Export Import S.A Bucuresti Membru fondator Carmen Popescu
carmen_popescu@hofigal.eu
16 Federatia ROMALIMENTA Membru fondator Mihai Visan
vishan.mihai@gmail.com